Hakkımızda

Infinite Tekstil olarak giyim sektöründe 8 yıldır aktif bir şekilde rol alan firmamız köklü bir geçmişe sahiptir. 2019 Yılında, online alışveriş yapmayı mümkün kılan KoupeOfficial.com mağazasını açan firmamız, daha geniş kitlelere erişmek amacıyla kendini sürekli yenilemektedir.


Bizler, hızlı, dinamik ve yenilikçi bir dünyanın kapılarını açmak için Infinite Tekstil olarak çıktığımız bu yolda sadece müşterilerimizi ön plana alıyoruz. Diğer tüm detayları ikinci plana atan firmamızın amacı ise tasarım ve ulaşılabilirlik kavramlarını bir araya getirerek müşterilerin mutlak memnuniyetini sağlamak. Üretici olmanın verdiği avantajlarla kendi fabrikasında ve kendi atölyelerinde imal ettiği ürünleri aracı kurum olmadan müşteriyle buluşturan Koupe Official, uygun fiyat politikasıyla nitelikli kombinlere giden kapıyı sizlere sonuna kadar açıyor.  


Hazır giyim sektörünün giderek pahalılaştığı günümüzde birincil görevimiz, ihtiyacınız olan kaliteli giyim ürünlerini kolayca ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak. Tüm bu avantajların yanı sıra, tüm stillere hitap eden, özel tasarım kıyafetleri piyasa fiyatlarının altında satışa sunuyoruz. Günün istediğiniz saatinde sipariş verebileceğiniz online mağazamızda, koleksiyonlarımıza pratik şekilde göz atabilir, istediğiniz parçaları seçip sepetinizi rahatça oluşturabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme imkânı, hızlı kargo ve online ödeme gibi fırsatlar da sizleri bekliyor. 

Infinite Tekstil İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.